Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

ДПС Полтавщини забезпечено на захист довкілля 63,9 млн. гривень

Надходження екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, а також запровадження новітніх технологій у виробництво для запобігання негативному впливу на довкілля.

Детальніше...

Повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошового зобов’язання та пені платникам податків

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань і пені здійснюється відповідно положень наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2019 №60 «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені».

Детальніше...

За результатами перевірок СГД до бюджету донараховано 284,4 млн. грн. податкових зобов’язань

Підрозділами податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Полтавській області протягом січня - квітня 2020 року всього проведено 166 перевірок суб’єктів господарювання, в т. ч планові-61, позапланові-105.

Детальніше...

Сплати єдиний внесок – отримай соціальний захист

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника Несплата єдиного внеску призводить до негативних наслідків, фінансових санкцій та суттєво може вплинути на отримання пенсії.

На сьогодні 14906 платників податків Полтавської області мають заборгованість в сумі 271,6 млн. грн.

Детальніше...

Роботодавці та самозайняті особи Полтавщини сплатили майже 2,4 мільярда гривень єдиного внеску

У січні-квітні 2020 року надходження єдиного внеску від платників Полтавщини склали 2 мільярди 367,9 млн. гривень. Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, сплата ЄВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилася на 77,9 млн. грн., або на 3,4 відсотків.

Детальніше...

Сторінка 1 з 519