20 травня – День банківських працівників

e-mail Друк PDF

Шановні банківські працівники Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Одним із важливих чинників економічного розвитку держави і регіону є банківське кредитування реальної економіки, спрямоване на підтримку вітчизняного товаровиробника. Підприємства Полтавщини різних форм власності і галузей економіки мають змогу нарощувати власні потужності, спираючись на фінансову підтримку банків.

Позитивні тенденції спостерігаються не лише в кредитуванні економіки, а й населення області. Все більше полтавців користуються різноманітними високоякісними банківськими послугами. Співпраця банків зі своїми клієнтами базується на взаємній довірі і повазі.

Приємно відзначити, що банки не стоять осторонь благодійної діяльності. За добрими, безкорисливими справами – людяність та свідомість банківських колективів.

Впевнений, що сьогодні кожен із банків має чіткі плани розвитку на перспективу, а економіка Полтавщини – потенціал для подальшого зростання.

Шановні працівники банків! Щиро бажаю вам міцного здоров'я, миру, щастя, вашим банкам – успішної результативної роботи, нових клієнтів, сталих прибутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький