Олександр Біленький: Щасливий від того, що Шкільний громадський бюджет Полтавської області знайшов відгук в учнівської молоді

Posted on

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час зустрічі з учнями – учасниками семінару-тренінгу з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року, який відбувся на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» у с. Потоки Кременчуцького району.

«Щасливий від того, що Шкільний громадський бюджет Полтавської області знайшов відгук в учнівської молоді. Адже в семінарі взяли участь всі сто запрошених учнів», – сказав Олександр Біленький.

Олександр Біленький поспілкувався з юнаками та дівчатами, поцікавився ідеями щодо тематики майбутніх проектів, враженнями від навчання та перебування в «Ерудиті», здобутими знаннями. Відтак, констатував: «Молодь та експерти відпрацювали на «відмінно!»».

Фотозвіт за посиланням:  https://www.facebook.com/poltava.investment/photos/a.2533456740047890/2533459673380930/?type=3&theater