Вітаємо переможців Бюджету участі Полтавської області 2018 року!

Posted on

Шість мільйонів гривень із обласного бюджету та ще понад два мільйони із місцевих бюджетів підуть на втілення народних ініціатив.

Полтавська обласна рада спільно з органами місцевого самоврядування другий рік поспіль реалізують проект «Бюджет участі Полтавської області» — першої в Україні та Європі програми, дія якої поширюється на цілий регіон.

У ній міг взяти участь кожен мешканець Полтавської області, подавши заявку на реалізацію власного проекту в галузі комунального господарства, спорту та туризму, культури та освіти, енергоефективності, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, соціального захисту. Ініціатива мала знайти підтримку 30 полтавців, а далі шляхом рейтингового голосування мали визначитися переможці.

Всього до обласної ради жителі області подали 267 проектів, з яких 260 відповідали вимогам та були допущені до голосування. За ці проекти під час онлайн- та офлайн-голосування, які тривали з 14 по 30 вересня, було віддано 375 494 голосів.

І ось на засіданні робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки», стали відомі переможці: ними стали 60 проектів, що охоплює 15 районів області. Серед них — Гадяцький, Полтавський, Кременчуцький, Семенівський, Решетилівський, Кобеляцький, Новосанжарський, Котелевський, Глобинський, Великобагачанський, Хорольський, Оржицький, Чутівський, Шишацький та Козельщинський райони.

В рамках заходу, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький запропонував збільшити ваговий коефіцієнт електронного голосу та  запровадити нанесення штрих-коду  на паперових варіантах анкет. Таким чином, за його словами, Бюджет участі Полтавської області стане більш прозорим та відкритим для людей.

У роботі засідання взяли участь  заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голови громадських організацій області, працівники виконавчого апарату облради.

Перелік проектів-переможців та перелік всіх проектів на голосуванні за рейтингом розміщено на офіційному сайті Полтавської обласної ради та на сайті Бюджету участі Полтавської області.