Перший етап Бюджету участі Полтавської області завершено!

Posted on

20 серпня 2018 року завершився етап подання проектів у рамках проекту «Бюджет участі Полтавської області». Другий рік проведення конкурсу доводить, що мешканці Полтавської області прагнуть брати активну участь у житті громади, мають оригінальні та практичні ідеї, спільно з органами місцевого самоврядування втілюють їх в життя навіть поза конкурсом. У порівнянні з 2017 роком маємо таку статистику: 266 поданих проектів (217 — минулий рік), 259 з них допущено до голосування (189 — 2017 рік), 7 — відхилено (28 — 2017 рік). Дякуємо членам локальних груп, представникам місцевих рад, авторам проектів та просто небайдужим мешканцям!

Нагадуємо, що з 14 по 30 вересня триватиме голосування за проекти. Онлайн зможе проголосувати кожен мешканець області за посиланням http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/: необхідно обрати 1,2 або 3 найкращих, на Вашу думку, проектів та переглянути відео-інструкцію. Паперове голосування відбуватиметься в пунктах супроводу (вкладка «Локальні групи») відповідно до інструкції з голосування.

Розрахунок остаточного балу за проект здійснюватиметься відповідно до Обґрунтування, пояснення необхідності введення та приклад розрахунків остаточного балу проектів за допомогою вагового коефіцієнту